شرایط مرجوعی در سایت گالری فرش شکوری کارپت

از مهمترین اهداف فروشگاه فرش و تابلو فرش شکوری رضایتمندی خریداران از خرید خود میباشد. در این راستا سعی فروشگاه فرش و تابلوفرش شکوری همواره این بوده که مشتریان و خریداران فرش و سایر محصولات  از فروشگاه همیشه نتیجه مطلوب و رضایتمندی کامل داشته باشند.

همیشه بعد از خرید شرایطی به وجود می آید که از جمله وظایف فروشگاه های اینترنتی رسیدگی و حل آن موارد می باشد. تضمین ارسال محصولات سالم و بدون نقض از سمت فروشگاه فرش و تابلو فرش شکوری قطعی می باشد. از این رو یکی از بزرگترین دغدغه مشتریان یعنی تحویل گرفتن محصول معیوب و ایراد دار از سمت فروشگاه فرش شکوری براب همیشه رفع می شود چرا که ما قبل از ارسال محصولات را مورد برسی دقیق قرار می دهیم. حالا اگر احیاناً بعضی از موارد از دید ما مخفی مانده باشد و شما آنرا مشاهده کردید می توانید تا 24 ساعت پس از تحویل آنرا به ما گزارش دهید.


فروشگاه فرش و تابلو فرش شکوری تا یک هفته تمامی محصولات خود را یعنی محصولاتی که در فروشگاه فرش شکوری کارپت موجود می باشد را تا یک هفته بعد از خرید در صورت داشتن کوچکترین عیب و ایراد ضمانت می نماید اما دقت فرماید که اگر محصولی دارای ایراد و مشکل باشد ما در صفحه مشخصات محصول آن را ذکر می کنیم تا کسانی که مایل به خرید فرش دست دوم یا خرید فرش در حد نو هستند با این مشکلات آشنا باشند. 


اما در خصوص محصولاتی که به صورت امانت فروشی، همکاری در فروش یا … در سایت فروخته می شوند تمامی مسائل مربوط به مرجوعی و استرداد محصولات معیوب بر عهده انتشار دهنده آن در گالری فرش شکوری است. و از آنجایی که این فروشگاه ها در سایت گالری فرش شکوری فعالیت می کنند امکان دارد رسیدگی به این موارد کمی زمانبر باشد.