فرش های دستبافت ایران

فرش های دستبافت ایران جزء آن دسته از صنایع دستی می باشند که متأستفانه آنطور که باید به معرفی و شناخت آنها پرداخته نشده است ما در فرش شکوری تلاش می کنیم که این فرش ها را به کاربران گرامی معرفی نمایم تا آنها هم با بزرگ ترین هنر ایرانی که کلیه جهان آن را به نام ایران می شناسد آشنا شوید. ما در فرش شکوری تلاش می کنیم که اسامی فرش های دستبافت و یا صنایع دستی که در آن منطقه رواج دارد را برای شما کاربران گرامی لیست کنیم تا شما هم با اسامی فرش های مشهور بافته شده در سراسر ایران آشنا شوید.

get

در اینجا گالری فرش شکوری تمامی فرش های دستبافت ایران را که در اقسانقاط ایران بافته می شود را گردآوری کرده است. این گردآوری بر اساس نام طرح و نقشه فرش دستبافت یا بافنده آن یا موارد دیگر است. توجه کنید که از آنجایی که امکان دارد در گردآوری صحیح و اصولی فرش های دستبافت نقاط ایران دچار اشتباه یا ایراداتی شده باشیم از کلیه اساتید محترم صنعت فرش که اطلاعات بهتری دارند تقاضا می شود که با علیرضا شکوری | Alireza Shakouri در این مورد همکاری بعمل آورند.

از فرش های بافته شده در استانهای مختلف ایران می توان به موارد بالا اشاره کرد که بعضی از آنها را می توانید در محصولات سایت شکوری مشاهده بفرماید. دقت کنید که این اسامی فرشها بر اساس اصطلاحاتی که در مابین فروشندگان فرش دستبافت و بافندگان این صنعت رواج دارد اتخاذ شده و امکان خطا و غلط بودن در آنها بعید نیست. پس از تمامی کاربران گرامی و استادکاران عزیزی که در ضمینه صنعت فرش دستبافت فعالیت دارند تقاضا می شود در صورتی که اطلاعات بیشتر در مورد بافته های مناطق خود دارند آنرا با ما در میان بگذارند.

برای ارتباط با علرضا شکوری روی لینک شماره تلفن کلیک کنید " برای تماس کلیک کنید 09380855900 "